Colortrac SmartLF SG44

Colortrac SmartLF SG44

Üstün renklere sahip net ve doğru sonuçlar veren SmartLF-SG Serisi geniş format tarayıcılar, grafik profesyonellerinin ihtiyacı olan ve hızlı teknik görüntüleme için gereken canlı, doğru renkleri aslına sadık biçimde üretmek için mükemmel tercihtir.

Faydalar

 • Renkli veya Hızlı Renkli 44 inç geniş tarama seçeneği
 • CCD sensör teknolojisi ve 1200 dpi yüksek çözünürlük ile üstün kalite
 • 13 görüntü/saniye (siyah beyaz) ve 8 görüntü/saniyeye (renkli) varan tarama hızlarıyla üretkenliği koruyun
 • 15 mm kalınlığa kadar çok yönlü ortam kullanabilme
 • 2 GB yerleşik tarama verisi belleği
 • Tak ve çalıştır USB bağlantısı
 • Mevcut iş akışlarına kolayca bağlamak için Ethernet bağlantısı
 • ENERGY STAR® Onaylı


TEKNOLOJİ

Model

SmartLF SG 44c (Renkli)
SmartLF SG 44e (Hızlı Renkli)

Optik Çözünürlük

1200 dpi

Genişletilmiş Çözünürlük

100'den 9600 dpi'ye dpi cinsinden doğrusal ara değerleme

Maks. Tarama Genişliği

44 inç (111,8 cm)

Maks. Kağıt Genişliği/Kalınlığı

46 inç (116,9 cm) / 0,6 inç (15 mm)

Maks. Görüntü Uzunluğu

SmartWorks Pro görüntüsünün maksimum çözünürlüğü ve boyutu (genişlik ve uzunluk), belirlenmiş olan dosya formatı, kullanılabilir disk alanı ve bilgisayar işletim sistemi tarafından sınırlanır. Maksimum görüntü uzunluğu tarayıcı tarafından sınırlanmaz

Tarama Hassasiyeti

+/- %0,1 +/-1 piksel

Görüntüleme Teknolojisi

Her biri kırmızı, yeşil, mavi ve gri sensör hatlı 6 CCD. 48 bit renkli görüntü yakalama, 16 bit gri tonlamalı görüntü yakalama, siyah beyaz (pankromatik tam spektrum)

Veri Yakalama (renkli/gri tonlama)

48 bit / 16 bit

Renk Uzayı

Adobe RGB, Profilli RGB. sRGB ve RAW RGB

Tarama Hızı

8 bit Gri Tonlamalı ve Siyah Beyaz:
SmartLF SG44c ve SmartLF SG44e - 200 dpi'de 13,00 inç/sn
24 bit Renkli:
SmartLF SG44c - 200 dpi'de 4,00 inç/sn
SmartLF SG44e - 200 dpi'de 8,00 inç/sn

Kağıt Yolu

Yukarı doğru, önden giriş, arkadan çıkış veya öne sarma

Arabirim

85 MB/sn'ye varan USB 3.0 veri aktarım hızları. 35 MB/sn'ye varan optimize edilmiş USB2 aktarım hızları. Gigabit Ethernet ağına hazır. 2 m uzunluğunda USB2/USB3 ve Gigabit Ethernet kabloları birlikte verilir.

TWAIN (dahil)

Tarayıcının renk modu, çözünürlük ve kağıt boyutu ayarı üzerinde temel kontrol sağlayan bir Twain sürücüsü dahildir.
Uyumlu bir uygulama gerekir; bkz. opsiyonel yazılım.

Ana Bilgisayar Platformu

Windows 8, Windows 7, Windows Vista - 32 bit ve 64 bit mimarileri

BOYUTLAR VE AĞIRLIK

Ağırlık

112 lbs (51 kg)

Fiziksel Boyutlar

56 inç x 8 inç x 18 inç / 143 x 21 x 45 cm (G x D x Y)

Opsiyonel Yazılım

Smartworks Pro - Professional düzeyde tarama ve fotokopi yazılımı. Üstün renk doğruluğu için tam renk yönetimli tarama ortamı. TIFF, çok sayfalı TIFF, JPEG, PDF, çok sayfalı PDF, PNG, AutoCAD DWF, BMF ve PCX dosya formatlarına kayıt. Hizalanmış tarama işleme için ayarlanabilir filtreler. Kendi filtrelerinizi etkileşimli biçimde oluşturabilirsiniz. Dahili ve Windows yazıcı sürücüleri.

GÜÇ VE ÇALIŞMA GEREKSİNİMLERİ

Güç Kaynağı

Harici güç kaynağı: 100-240 VAC otomatik algılama +/- %10, 50-60 Hz

Güç Tüketimi

Tarayıcının güç tüketimi: 72 W (tarama) / 2,5 W (bekleme)

Çalışma Ortamı

10°C – 35°C, %35 – %80 Bağıl Nem, yoğuşmasız

Çevre Sertifikaları

ENERGY STAR onaylı, UL/cUL,FCC, CB, CE, C-TICK,VCCI,PCT/EAC, CCC, RoHS

SEÇENEKLER

Aksesuarlar

Zemin Standı - Kağıt Yakalama Sepeti ve opsiyonel Bilgisayar, Monitör, Klavye ve Fare montaj kiti dahildir.
Repro Standı - yüksekliği en popüler Geniş Formatlı yazıcılara uygun olarak ayarlanabilir. Klavye tepsisi, Bilgisayar ve Düz ekran monitör için montaj kiti dahildir. Önden besleme, önden geri dönüş olanağı sağlayan opsiyonel Belge Geri Dönüş Kılavuzu.

Detaylı Özellikler

Colortrac SmartLF SG44 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Üstün kalite


SmartLF SG Serisi 44 inç geniş format tarayıcı, CCD teknolojisinin üstün renk görüntüleme işlevinin tüm avantajlarını (geniş bir renk gamını tarayabilme ve yüksek dinamik aralık), pazar lideri 1200 dpi optik çözünürlükle bir araya getirir. Bu özellikleriyle grafik profesyonellerinin sanat eserleri, fotoğraflar ve grafik orijinallerinin renklerini canlı ve doğru biçimde yakalamaları ve teknik belgeler ve haritalarda bulunan, keskin şekilde tanımlanmış çizgi ayrıntılarının yakalanması için mükemmel bir seçimdir.

Yüksek verimlilik


Saniyede 13 inçe kadar siyah beyaz ve 8 inçe kadar renkli (200 dpi) tarama hızlarıyla üretkenliği koruyun. SmartLF-SG tarayıcılarda ayrıca yenilikçi LED aydınlatma sistemi bulunur. Bu sistem, ısınma veya bekleme süresini ortadan kaldırarak gücü açar açmaz üretkenlik sağlar. Kullanışlı manyetik belge kılavuzu sayesinde, yüksek hacimli ortamlarda belgeleri daha kolay, güvenilir ve eğrilik riski olmaksızın yükleyebilirsiniz. Kesintisiz çalışma için servis ve kalibrasyon gereksinimleri minimumda tutulmuştur.

Kalın malzemeleri kolayca tarayın


Kalın malzeme sistemi, kalınlığı 15 mm'ye varan belgelerin kolayca taranmasına olanak tanır. Köpük tabanlı pano gibi malzemelere yerleştirilmiş görüntüler bile kaliteden ödün vermeden taranabilir.

2 GB tarama verisi belleği


2 GB yerleşik tarama verisi belleği, bilgisayar aniden yavaşlasa veya Ethernet ağı beklenmedik biçimde yoğun olsa bile, belgenin tarayıcıdan sorunsuz şekilde geçmelerini sağlar.

Taramaya ve fotokopi çekmeye hemen başlayın


Tak ve çalıştır kurulum sayesinde, tarayıcınızı USB2 veya USB3 üzerinden PC'nize bağlar bağlamaz, BT'den özel destek almayı beklemeden hızlı, yüksek kaliteli tarama işlemleri yapmaya başlayabilirsiniz. SmartLF "çalışmaya hazır" yazılım makineyi hızla ve kolayca kurup taramaya veya fotokopi çekmeye hemen başlamanızı sağlar.

Ağa hazır


SmartLF SG geniş format tarayıcı ağa, gigabit Ethernet bağlantısı ile hazırdır ve bu sayede şirketin LAN ağına kolayca bağlanabilir ve dosyaları hemen hızlı ve verimli biçimde aktarmaya başlayabilirsiniz.

Çevre dostu


Çevre düşünülerek tasarlanan SmartLF SG geniş format tarayıcılar ENERGY STAR® onaylıdır, geri dönüştürülebilir bileşenler kullanır ve sessiz çalışacak biçimde optimize edilmiştir.

 • Adana Önsel Ofis Cihazları
  55 Yıldızlı Servis

  Ürün Hakkında veya Bu ürüne ait Sarf Malzemeleri Hakkında Bilgi İsteyebilir, Ürün ile ilgili yaşadığınız teknik sorun ve sorularınızı tarafımıza dilerseniz iletişim formundan, dilerseniz hemen şimdi bu form üzerinden bize ulaştırabilir ve %100 kalite ve sonuç odaklı çözüm ekibimizle tanışabilirsiniz.


Bilgi Formu