LOCOR Manuel laminasyon makinesi LC1600

Locor Manuel laminasyon makinesi yeni benimsemek  , Doğal kauçuk rulo yüzeyi yapmak kauçuk rulo  daha kaygan, Laminasyon kırışıklık kolay değildir ve ders çıkmak!

1. çalışma özelliği :

   Laminasyon makinesi soğuk presleme işleminin kullanılmasıdır , Soğuk monte edilmiş filmi resmin yüzeyine koyun picture resim yapmak Korozyon önleyici, su geçirmezlik, anti - ultraviyole ışık erozyonu, resmi yeni tutun, solmaz, sararmayın , Daha fazla resim üç boyutlu güçlü bir his yapabilir pictures Resimlerin sanatsal çekiciliğini artırın.Genel düğün, sanat fotoğrafçılığı, bilgisayar baskı ve boyama, posterler, reklam resimleri, belgeler montaj işlerinde yaygın olarak kullanılır. Laminasyon Resim işleme teknolojisinin son teknolojisidirLaminasyon makinesi teknolojiyi tamamlamak için mükemmel bir araçtır.


Etiket :

Teknik özellikleri kullanın :

Maksimum laminasyon genişliği : 1600mm;

Laminasyon uzunluğu : sınırsız ;

Maksimum laminasyon kalınlığı : 20mm;

Çalışma kauçuk rulo ADET Q Iki ;  

Laminasyon hızı: kademesiz ayarlanabilir;

Sıcaklık aralığı : 0-125 ° C;

GW : 75 kg;

Paket boyutları : 1835X450X970mm;

Laminasyon makinesi elle kranklanır power güç kaynağına ihtiyaç duymaz。

Ating 、Laminasyonun basınç regülasyonu :

 Makinenin sol ve sağ uçları sırasıyla laminasyon basıncını ayarlayabilir ,Kauçuk merdanenin her iki ucundaki eşit basınç 。 Üst ve alt karyolalar ayrılmalıdır , sonra  Laminasyon'u kauçuk merdanenin yüzeyine yerleştirin Düğmeyi çevirin ve lastik silindirin üst ve alt kısmını birbirine paralel hale getirdiğinizden emin olun  , Biraz basınç eklemek için 。 Laminasyon sırasında kabarcık oluşmasını önlemek için basınç çok fazla olamaz .

  Her iki taraftaki basınç ayar düğmesinin rölanti konumunda olması gerektiğini unutmayın! İlk düğme diğer tarafa indirildikten sonra basınç yeniden ayarlanmalıdır!Düğmeyi saat yönünde  çevirin pressure basınç ekleyin ;Düğmeyi kilitli  çevirin pressure basıncı düşürün。

Dört, İnşaat:

Braketi ayarlayın (SOL 、 SAĞ) ;

Çalışma plakası (ÖN 、 ARKASI) ;

Külbütör ve masa destek ayakları ;

Lastik rulo (YUKARI 、 AŞAĞI)。

、 、 Aksesuar bakımı :

   Lastik rulosunu temizlerken, alkol veya nötr deterjanla batırılmış yumuşak bir bezle silmelisiniz , daha sonra kuru bir kaplamayla silin。 Sert metaller vb.

Yöntemi kullanın :

1 için özel bracket.Then yapı üzerinde özel bir platform laminasyon makinesi yükledikten sonra, bir kararlı ve sağlam bankta koy  laminasyon , yükseklik sonundan 5 mm altında  lamine makinesi , genişliği 1600 mm, uzunluk olan daha 1 milyondan fazla

2 , olması gereken bir malzeme koyun laminatin veya serbest geçmesi  demir silindirinin ön lamine etme makinesine emin Boya katman yapmak yukarı doğru ise gidin laminasyon makinesi.

lamin Laminasyon makinesinin basınç ayarlı el çarkını ayarlayın , Üst lastik rulosunu yukarı kaldırın , daha sonra malzemeyi iki lastik rulonun dışına 10 cm geçirin.

4 bu gerektiği lamine ihtiyacı varsa,  iki kauçuk rulo üzerinden laminasyon iplik  laminasyon makinesi 10 cm , tüketim üzerine koymak, membran ve sarf her iki tarafında aynı hizada olmalıdır.

5 , iki uç yüzü olun, platform üzerinde sarf konumunu ayarlayın temelde  olmak aynı  sıkılık  laminasyon  makinesinin sonra,  basınç el çarkını düzenleyen ayarlamak  lamine  makinesi , bastırmak üst kauçuk rulo boşta position.Both tarafına, Anahtarı basınç tutarlı olmalıdır.

6 、 Yüksüz laminasyon makinesi ise , Kasnağı sallayın the sarf malzemesini ileri doğru hareket ettirin . Eşit şekilde sallayın , Yürüme hızı tutarlı, hızlı veya yavaş değil.

7 , lastik merdane uzun süre kullanılmadığı normal refueling.If vida çubuğunun her iki tarafı, üst ve kauçuk silindiri arasında daha düşük hemen ayrılmalıdır, uzun time.It için ekstrüzyon lastik merdane dönüşümü engellemek sert malzemelerin lastik rulonun belirli bir kısmına uzun süre monte edilmesi kesinlikle yasaktır!

 

  • Adana Önsel Ofis Cihazları
    55 Yıldızlı Servis

    Ürün Hakkında veya Bu ürüne ait Sarf Malzemeleri Hakkında Bilgi İsteyebilir, Ürün ile ilgili yaşadığınız teknik sorun ve sorularınızı tarafımıza dilerseniz iletişim formundan, dilerseniz hemen şimdi bu form üzerinden bize ulaştırabilir ve %100 kalite ve sonuç odaklı çözüm ekibimizle tanışabilirsiniz.


Bilgi Formu